לעיצוב המשרד יש חשיבות גדולה ביצירת הוויי המשרד. בין אם מדובר על משרד עצום בעל מאות עובדים, או על משרד קטן ומצומצם, העיצוב שלו חשוב באותה מידה. כחלק מזה, יש חשיבות גדולה בעיצוב חלל המטבח המשרדי. פרקטיות, שמירה על היגיינה והשריית תחושה ביתית הם רק חלק מהשיקולים בעיצוב חלל המטבח במשרד. הנה כמה טיפים בנושא.

עיצוב מטבח משרדי

עיצוב משרדים הוא תחום מתפתח. המשרד הוא המקום בו מרבית העובדים צפויים לבלות את השבוע שלהם. עיצוב המשרד הוא בעל חשיבות גדולה, שכן השקעה בסביבת העובד ובנראות המשרדים יכולה לשפר את הרוח בקרב העובדים ולתרום בכך לארגון. מקומות עבודה רבים שוכרים מעצב פנים על מנת לשפר את עיצוב המשרד. המטבח הוא חלק ייחודי במשרד. הוא לא קשור באופן ישיר לעבודה, כמו חדרי ישיבות או חללים משותפים, אך נעשה בו שימוש על ידי כלל העובדים. בין אם מדובר על הכנת אוכל, קפה או שימוש במיקרוגל, המטבח הוא המקום של העובדים לקחת הפסקה קטנה ולהנות מהמשך היום שלהם.

כיור מטבח

כיור נירוסטה הוא כיור העשוי מפלדת אל חלד ומומלץ מאוד למי שמחפש כיור מטבח. מכיוון שכיור מטבח בולט מאוד בחלל בו הוא נמצא, לבחירת כיור מטבח יש חשיבות רבה בעיצוב חלל המטבח. כיור נירוסטה הוא בעל מראה מתכתי מבריק, המשדר מודרניות בעיצוב המטבח. מכיוון שברוב המסעדות משתמשים בכיור נירוסטה, שימוש בו ככיור מטבח במשרד יעניק למטבח מראה מקצועי. פרט ליתרונות העיצוביים שיש לכיור נירוסטה, חשוב לזכור שהעובדה שהוא מיוצר מפלדת אל חלד מעניקה לו גם יתרונות שימושיים. החומר ממנו הוא עשוי מאפשר לכיור הנירוסטה להכיל כלים בטמפרטורות גבוהות מאוד, מבלי לחשוש שכיור המטבח יפגע.

טיפים לעיצוב חלל המטבח במשרד

ברז למטבח

אומנם ברז למטבח נשמע כמו חלק קטן מאוד מעיצוב המשרד, אך המקום שלו בחלל המטבח הוא מרכזי. הברז מחובר לנקודת מים בקיר לרוב, כאשר שאר הגוף שלו תלוי באוויר ובולט מעל כיור המטבח והשיש. בחירה של ברז למטבח בעל מראה מעודן שאינו מפריע לעין, יחד עם צבע שמתאים לכיור המטבח ולשיש, תטיב עם עיצוב המטבח.

בחירת שיש

השיש תופס מקום נרחב יחסית במטבח. הוא פרוס לרוחב, כך שנדמה לנו שהשטח שלו גדול ממה שהוא. לכן, בעיצוב המטבח חשוב לבחור שיש בעל צבע וסגנון שישתלבו בצורה טובה עם ברז למטבח וכיור מטבח, אך יעמדו גם בפני עצמם ויעניקו לשיש מראה נקי. ארגונים שפחות מתעמקים בעיצוב המשרד יכולים להתייעץ עם מעצב פנים לגבי סוגים שונים של שיש למטבח.

תמיד ניתן להיעזר במומחים

עיצוב משרדים הוא לא עסק פשוט. ארגונים שונים משקיעים רבות בעיצוב המשרד בכלל ובעיצוב המטבח שלו בפרט. במקום להתברבר בעולם זר, תמיד ניתן להתייעץ עם מעצב פנים על מנת לעצב את מטבח המשרד בצורה מקצועית.