עיצוב בתי יוקרה | אדריכלות מודרנית בתים פרטיים - דונסקי אדריכלים
073-7780837 דונסקי משרד אדריכלים ומעצבי פנים
חזרה לכל הפרוייקטים

עיצוב פנים מודרני יוקרתי לבתי מגורים ובניינים

הנרי ג'יימס, מבכירי הסופרים האמריקאיים בכל הזמנים אמר פעם ש: "האדריכלות היא מוזיקה חצובה באבן", ובמילים אלה הוא היטיב לתאר את פאר היצירה והתכנון האדריכלי המודרני. אדריכלות מודרנית היא למעשה הגדרה רחבה להליכי תכנון שונים המיועדים למטרת תכנונם ועיצובם של מבני מגורים (פרטיים ומשותפים כאחד) האמורים להשתלב על הצד ההרמוני ביותר עם הסביבה בה הם ממוקמים.

כמו כן, אדריכלות מודרנית שמה דגש על נוחות השימוש במתקני המבנה וזאת במסגרת יישום הליכי עיצוב פנים מודרני יוקרתי של בתים פרטיים, עיצוב דירות יוקרה ובנייני מגורים.

מהי אדריכלות מודרנית ומי הם אדריכלי יוקרה?

אדריכלות בתי יוקרה מודרנית היא למעשה שילוב הרמוני בין הליכי התכנון האדריכלי הנדרשים לצרכי תכנון המבנה בכללותו לבין הליכי עיצוב פנים מודרני יוקרתי המותאם לצרכי המגורים הפרטניים של הדיירים העתידים לעשות בו שימוש. שילוב זה מתאפשר כאשר הליכי התכנון מתחילתם ועד סופם מיושמים על ידי אדריכלי יוקרה המתמחים גם בתכנון דירות יוקרה, בתים פרטיים מעוצבים ומבני מגורים מודרניים יוקרתיים וגם בהליכי עיצוב, אדריכלות וילות ועוד.

אדריכלות מודרנית המיועדת לצרכי תכנון אדריכלי ועיצוב חללי מגורים, מיושמת לאחר אפיון מדויק ומלא של צרכי הדיירים העתידים לעשות שימוש יומיומי במבנה, גם במקרים בהם מדובר במבנה מגורים המוקם מתחילתו ועד סופו וגם במקרים בהם מדובר בשינויים תכנוניים במבנים קיימים.

עיצוב בתי יוקרה

הפרוגראמה התכנונית המלווה את התהליכים של עיצוב פנים מודרני יוקרתי של בתי מגורים, עיצוב דירות יוקרה ומבני מגורים, כוללת בתוכה את כל סוגי החללים הנדרשים לתכנון ועיצוב, לרבות, הגדרת ייעודם והקשר העיצובי – תכנוני ביניהם. פעולות אלו מיושמות כיום בעזרת אמצעי המחשה מתקדמים כגון: תוכנות תלת מימד המהוות בסיס פונקציונאלי לצרכי רישום תכניות בנייה מפורטות לקבלני הביצוע ואנשי המקצוע העתידים ללוות את הפרויקט של עיצוב ואדריכלות דירות יוקרה.

משרד דונסקי אדריכלים מעניק שירותי עיצוב בתי יוקרה, לפרטים צרו קשר עימנו.

צור איתנו קשר

צור איתנו קשר

DUNSKY ARCHITECTS
    דונסקי אדריכלים ומעצבי פנים